Oyuncu Burak Sarımola Oğluna İsmini Verdiği Odin’i Koluna Kazıttı!

En son Kuruluş Osman dizisinde Andreas karakterine hayat veren Burak Sarımola, yeni yaptırdığı dövmeyi sosyal medya hesabından paylaştı. Sarımola oğluna da ismini verdiği Odin’i koluna kazıttı.

Burak Sarımola yaptığı paylaşıma, “ODİN! İnsan canından çok sevdiğini vücuduna kazımak istiyor 😃 Oğlum için 🥰💪💪 Ve inanılmaz bir sanatçı dövmeyi meydana getiren kişi Oğuz Doğanay, ellerin dert görmesin yakında kendisini de paylaşacağım sizlerle 🙏” notunu düştü.

İŞTE O PAYLAŞIM

 

Burak Sarımola’nın Dövmecisi Oğuz Doğanay Kimdir?

Oğuz Doğanay 1991 Bakırköy doğumlu, mimarlık bölümü mezunu. İstanbul’da bir dövme sanatçısı ve takı tasarımcısı. 11 yıldır hizmet vermekte olan Bakırköy’deki Dreamer Tattoo stüdyosunda severek yaptığı dövmeleriyle hayatlarınıza mükemmel dokunuşlarda bulunuyor.

2008 yılında kendini dövme sektörüne adamaya karar vermiş ve kendini geliştirmek için elinden geleni yapmış ve yapamaya devam ediyor. Sadece Realistik dövme sanatıyla uğraşmayıp dövme alanında tüm tarzları benimseyen bir yanı da vardır. Fakat o sizlerin hayatına daha güzel bir dokunuş olduğunu düşündüğü Realistik Dövme sanatında kendini geliştirerek en iyisi olma yolunda hızla ilerliyor. Kalitesi ve çabalarının en büyük örneği olarak Türkiye’nin en büyük dövme tedarikçilerinden bir tanesinden sponsorluk aldı.

Sıradan ve anlamsız dövmeler yapmak yerine, insanların kendine özel hissettikleri anlamlı dövmeler yapmayı tercih ediyor. Son zamanlarda herkesin sırf dövme yaptırmak için görsel olarak güzel gözüken fakat kendileri için hiç bir anlam ifade etmeyen dövmeler yaptırdığı fark eden Oğuz Doğanay insanların kendine özgü, anlamlı dövmeler taşımasını hedefliyor. Sevdiklerinizin fotoğraflarını bire bir gerçekçi şekilde ya da onlarla ilgili tasarımlar yaparak vücutlarınızda ölümsüzleştiriyor.

DÖVME SEVMEYENLERE ÖZEL TAKILAR

Dövme yaptırmak istemeyen ya da sevmeyen kişiler için özel tasarım takılarıyla kendi tasarımlarını sizlere sunuyor. İster beğendikleri dövme modelini, ister sizin için özel olan anılarınızı ya da sevdiklerinizin fotoğraflarını dövme olarak değil de kolye, bileklik, yüzük gibi takıları ile sizlere sunuyor.

Oğuz Doğanay’ı Instagram’dan takip etmek ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

Haber Kaynağı: Sinemaport.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir